0 312 354 20 64
tr
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

KRC KARACA Metal Ltd. Şti, 2006 yılında Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde faaliyetine başlamış olup boru, profil, hadde metal ürünlerini yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini ilkesinde satış ve pazarlamasıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Değişen teknolojik koşullara ayak uyduran firmamız son teknoji lazerli metal kesim işlerinide yaparak müşterilerimize hazır ürün sunmaktayız.

Firmamız yüksek kalite Boru, Profil, Haddane ürünleri, Paslanmaz Çelikler, Polietilen, Demir, Çelik ve benzeri bir çok metal ürünlerini sürekli stoklarımızda bulundurarak, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.

İlkemiz

Şirketlerimiz tüm personeli İle müşteri ve çalışan memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmayı sunduğumuz hizmeti kusursuz, zamanında sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmeyi müşterilerimizin çıkar ve haklarını korumayı benimsemiş, bünyemizde distribütörlüklerini bulundurduğumuz firmaların ürünlerini en yaygın şekilde ve çeşitte noktalara, dolayısıyla tüketiciye ulaştırmayı kendine ilke edinmiştir.

Kalite Politikamız

  • Ürün kalitemizle, teknik desteğimizle müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak.
  • Çalışanlarımızın katılımı ile sürekli gelişmeyi sağlamak.
  • Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak.
  • Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri gözden geçirerek iyileştirmek.
  • Eğitimi sürekli kılarak çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak.
  • Sektörümüzde lider bir kuruluş olmak.